O spoločnosti SGS Technologies

6 dôvodov, prečo si zákazníci zvolili SGS Technologies

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“. Naši zákazníci nám pravidelne vravia, že volia našu spoločnosť ako svojho partnera z nasledujúcich dôvodov:


1, Nehovoríme nedá sa = Vždy hľadáme riešenie pre našich zákazníkov


2, Úspech našich zákazníkov je aj našim úspechom. Nie sme iba dodávatelia ale hlavne partneri pre našich business zákazníkov.

  • Naši kolegovia disponujú technickými a praktickými skúsenosťami. Sú vzdelaní, odborne vyškolení a majú dlhoročnú prax v medzinárodných spoločnostiach aby Vám mohli poskytnúť tie najlepšie EMS služby a radami vylepšili zákaznícke produkty.


3, Sústredenie sa spoľahlivosť, rýchlosť a konkurencieschopné ceny, požiadavky a očakávania zákazníkov

  • Povedzte nám, čo očakávate a my pripravíme výrobné riešenie. A pokiaľ si budeme myslieť, že existuje ešte efektívnejší spôsob, ako to realizovať, navrhneme Vám ho. 


4, Efektívna výroba vďaka modernému riadeniu, štíhla výroba a skúsený a kvalifikovaný tím

  • Aplikujeme najnovšie spôsoby a metódy riadenia výroby a prevádzky – a funguje to! V jednoduchosti je sila - preto sme odstránili zbytočné procedúry a môžeme sa zamerať na kvalitu, efektívnosť a produktivitu našej práce.


5, Vysoko kvalitná výroba s použitím kvalitných strojov a nástrojov

  • Súhlasite, že iba ba tie najlepšie technológie môžu vytvárať tie najlepšie produkty? Pozrite si naše technologické vybavenie a uvidíte, že ponúkame know-how a dlhodobé skúsenosti, ktorými dosiahnete konkurenčnú výhodu, ktorú potrebujete.


6, Sme otvorení novým požiadavkám

  • Každý nový projekt je pre nás výzvou ako robiť veci lepšie.

Naši ľudia a kvalita našej práce

cetrifikát

Spoločnosť sa etablovala na Slovensku v roku 2006 a stala sa dôveryhodným partnerom v oblasti poskytovania elektronických služieb (EMS, box build, ...) a aj pre dodávateľov v rámci automobilového priemyslu. Firma využíva moderný postup manažmentu a systém štíhlej výroby. Používame špičkové nástroje, vďaka ktorým vieme poskytnúť produkty a služby tej najvyššej kvality.

Spoločnosť SGS Technologies v roku 2008 úspešne získala certifikát systému manažmentu kvality v súlade s EN ISO 9001:2008. Cieľ spoločnosti pre nasledujúce roky je certifikát UL pre výrobu káblových zväzkov ako dôkaz neustáleho rastu.

V roku 2017 spoločnosť SGS Technologies úspešne zvládla proces recertifikácie a je držiteľom certifikátu systému manažmentu kvality v súlade s EN ISO 9001:2015

Významným míľnikom je aj získanie UL certifikácie v roku 2018

 
Napíšte nám Zavolajte nám